Up

Merhaba değerli blog takipçilerim.

Son zamanlarda internette kredi kartı ve özel bilgilerini vermek istemeden internetten alışveriş yapmak isteyen kişiler için bazı ödeme yöntemleri geliştirildi. Ön ödemeli kart dediğimiz bu yöntem aşağıda belirttiğim sanal kart sistemleridir.

  1. Paykasa
  2. Astropay
  3. Paykwik
  4. Otopay
  5. Cashixir 

Peki bu sistemler güvenli midir ?

Sistemler çok güvenlidir, fakat her şeyde olduğu gibi bu kartları sattığını iddia eden dolandırıcılarda vardır piyasada.  Sistemin güvenilirliğine gelirsek, Örneğin, Facebook ta paykasa veya diğer sanal kartların geçtiği bir oyun oynuyorsunuz ve para yüklemeniz gerekti fakat kredi kartı ve şahsi bilgilerinizi vermek istemiyorsunuz. Burada devreye Ön ödemeli kartlar devreye giriyor. Paykasa veya diğer kartları satan Türkiye bayisi bir web site üzerinden 50$ lık bir sanal kart alıyorsunuz size verilen kodu ödeme ekranında uygun yere girdiğinizde sanal kartdaki bakiye oyun hesabınıza yüklenecektir. Bu sadece bir örnekti internet ortamında Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay ve Cashixir geçen bir çok websitesi var. Güvenli şekilde bu sitelerden alışveriş yapabilir veya bakiye yükleyebilirsiniz.

Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay ve Cashixir kartlarını nasıl alabilirim ?

Bu kartları satan Türkiye Bayisi bir web sitesi ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan kartı belirleyip kolaylıkla satın alabilirisiniz. Ben www.sanalkartlar.com ‘u öneriyorum. Siteyi incelediğimde hakkımızda kısmında bayi kodları verilmiş. Site kurumsal bir yapıda ve 7/24 canlı destek hizmeti sunmaktadır. Deneme yapmak için 10 $ lık bir paykasa kartı aldım. Bu kartı alırken hangi aşamalardan geçtiğimi kısaca özetleyim. Sanalkartlar.com web sitesine girip sağ alt taraftaki canlı desteğe 10$ lık bir paykasa almak istediğimi belirttim. Firmanın banka hesap bilgilerini verdiler, internet bankacılığımdan 35 lira havale geçtim canlı desteğe havaleyi geçtiğimi belittim. Canlı destekteki arkadaş 10$ lık paykasa kartımı oluşturup mail adresime gönderi. Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim.3-5 dakika içinde işlemleri tamamladım.

Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay ve Cashixir kartlarını güvenli şekilde nereden satın alabilirim ?

paykasaArkadaşlar ben açıkçası araştırmalarıma göre 3-5 tane düzgün firma var fakat içlerinden sanalkartlar.com ‘un hizmetini oldukça beğendim. Web sitesine girdiğinizde bile kurumsal ve güvenilir bir tasarımla karşılaşıyorsunuz. Diğer siteler açıkçası birbirinin kopyası sanki bir elden çıkmış siteler gibi geldi. Yinede deneyebilirsiniz.

 

ABOUT THE AUTHOR

admin

You must be logged in to post a comment.