Up

antalya rent a carAntalya Türkiye’nin en önemli turistik beldelerinden biridir. Söz konusu ilde gezintiye çıkmak için pek çok kişi araba kiralamayı tercih etmektedir. Gelişen internet teknolojisi sayesinde araba kiralama konusunda internetten destek almanız mümkündür. Bu anlamda etkili olan sitelerden biri Kanguru Rent A Car hem yenilikçi hem de profesyonel olan bir firmadır.

Car rental Antalya ilinde son derece popüler bir sektördür. Bu sektörde 1994 yılından beri çalışan firmamız müşteri potansiyelini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Böylelikle ülkede bulunan ofislerin sayısı da giderek artmaktadır. Hem hızlı, hem güvenli hem de uygun fiyatlarla araç temin etmek isteyenlerin başvurdukları bir site olan Kanguru Rent A Car aynı zamanda ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Müşteri hizmetleri aracılığı ile bize ulaşmanız mümkündür. Ekonomik olmayan fiyatlarla karşılaştığınızda bunu müşteri temsilcileri aracılığı ile bize iletmeniz mümkündür. Bizim için önemli olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Antalya ucuz araç kiralama konusunda size yardımcı olacak olan firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken müşteri hizmetlerine çevrimiçi mesaj göndermek ve bunun yanında 0090 0 242 814 6955 –  0090 532-287 46 03 numaralı telefonlar ile bize ulaşmak olacaktır. Müşteri hizmetlerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür. Hem hızlı, hem kolay hem de güvenli rezervasyon olanağı sunan sitemiz aracılığı ile Antalya araç kiralama konusunda size yardımcı olan firmamız aynı zamanda havalimanına transfer konusunda da avantaj sağlamaktadır. Araçlarımızın her birinin Rent A Car kaskosu bulunmaktadır. Bunun yanında isteyen kişilere aracın yanında navigasyon da verilmektedir. Aracın kiralama koşulları ve sigorta kapsamına ilişkin bilgileri de web sitemiz aracılığı ile rahatlıkla öğrenmeniz mümkündür.

Car hire Antalya ili dâhilinde düşünüldüğünde firmamız tarafından aracın Trafik Sigortası ve Özel Kasko Sigortası’nın varlığının önemsendiği söylenebilir. Aynı zamanda sigorta şartlarının yerine getirilmemesi durumunda sorumluluğun kiracıya ait olduğu da belirtilmektedir. Koşullarımızı yerine getiren kişiler araçlarını güvenli bir şekilde kullanabilecek ve bunun yanında herhangi bir yasal sorun olmadan rahatlıkla kiralık araçlarını kullanabilecektir.


ABOUT THE AUTHOR

admin

You must be logged in to post a comment.