Up

* Vücudumuzun %70’i sudur. Bu sistem içinde, kalbimizin %75’i, kanımızın %82’si, beynimizin %83’ü akciğerlerimizin %86’sı ve vücudumuzdaki 100 trilyon hücrenin protoplazmasının %90’ı sudur. Böylesine önemli bir varlığın vücudunuza en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlar.
* Su en iyi eritgendir. Alınan gıdaların kullanılması için su ile eritilmesi gerekir. Vücudunuza giren gıdaların yeterli şekilde eritilmesi ile, sizi ve sevdiklerinizi obezite (şişmanlık), diabe (şeker hastalığı), hipertansiyon (yüksek tansiyon) ve böbrek yetmezliği gibi ölümcül hastalıklara yakalanmaktan korur.
* Vücudunuzdaki su oranı %2 azalırsa, vücut performansınız %20 azalır. Vücudunuzdaki su oranının %11’i bulması ölüme neden olur. Reverse osmosis size sağlıklı ve lezzetli içme suyu sağlar ve performansınızı en verimli seviyede tutar.
* Suyunuz sistemin kapalı kasa olmasından dolayı güneş ışığına maruz kalmayacağı için mikrobiyolojik üreme söz konusu değildir.
* Sizi ve sevdiklerinizi, plastik şişelerden kaynaklanan, savaşlarda yaygın olarak kullanılan zehirli gaz (fosgen), karaciğer hastalıklarına neden olan zararlı kimyasal (Bisfenol A) ve taşıma ve dolum sırasında oluşabilecek olan bakteriyolojik oluşumdan korur.
* Dünya Sağlık Örgütü (WHO) raporunda sağlıksız su içimi, insan sağlığını tehdit eden faktörler arasında 6. sırada yer almaktadır. Suyunuzu kendiniz üreterek sağlığınızı riske atmazsınız.
* Arıtılmış suyun mineral dengesinde, remineralizasyon filtresi kullanıldığı için herhangi bir değişiklik olmaz.
* Suyunuzdaki kötü koku, tat ve lezzet ile, kloru giderir. Lezzetli, berrak, kaliteli ve içimi hoş, mikroplarından arındırılmış su içmenizi sağlar.
* Bünyesindeki arıtılmış su deposu sayesinde her an taze suya ulaşabilmenizi sağlar.
* Arıtılmış su tamamen “TS 266 – İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği”nde belirtilen içme suyu değerlerini sağlar.
* Tam otomatik olarak çalıştığı için hiçbir şekilde insan müdahalesine gerek kalmaz.
* Bünyesindeki filtrasyon sistemi ile tamamen fiziksel arıtma yapılmaktadır. Dolayısıyla suyun kimyasal yapısında herhangi bir değişim olmaz.

İzmir Su Arıtma


ABOUT THE AUTHOR

admin

You must be logged in to post a comment.